Usługi budowlane

Świadczymy również usługi z poniższych dziedzin , gdyż współpracujemy z firmą wykonawczą która jest wykwalifikowana i wyspecjalizowana w tych zakresach prac . Co pozwala nam na szybkie profesjonalne wykonanie kompleksowych usług od Glazurnictwa po wykończenia Szpachlarsko - Malarskie , pod klucz .
 

Konstrukcje regipsowe - to elementy budowlane wykonane z płyt gipsowo-kartonowych, które są często stosowane w budynkach mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej.

Podwieszane sufity - to sufitowe konstrukcje zawieszone na stelażach metalowych, które służą do ukrycia instalacji i poprawy akustyki w pomieszczeniu. Składają się z ramy, na której umieszczone są płyty gipsowo-kartonowe.

Ścianki działowe - to lekkie, często przenośne ścianki, które służą do podziału pomieszczeń. Zwykle składają się z ramy wykonanej z profili stalowych, na którą nakładane są płyty gipsowo-kartonowe.

Zabudowy - Obudowy - to konstrukcje służące do ukrycia elementów budowlanych, takich jak rury, przewody, słupy itp. Zwykle składają się z ramy z profili metalowych i płyt gipsowo-kartonowych.

Kanały techniczne - to konstrukcje służące do ukrycia instalacji elektrycznych, hydraulicznych i wentylacyjnych. Zwykle składają się z ramy i płyt gipsowo-kartonowych, które tworzą kanał, w którym można umieścić instalacje.

Wewnętrzne wykończenia -  z płyty gipsowo-kartonowej są często stosowane do wykończenia sufitów i ścian . Następnie są  szpachlowane , malowane,  lub pokrywane innymi różnymi dostępnymi na rynku materiałami wykończeniowymi.

Szpachlujemy i malujemy - Agregatami GRACO - ProContractor - GX21 , na zasadzie natryskowej - co nadaje profesjonalny w wyglądzie efekt , wykonanej usługi w swoim rodzaju.