Salon

utwardzone płytki wielkoformatowe

Salon

Montaż płyt wielkoformatowych Bayona 1.20 x 2.40 w salonie i pomieszczeniach przyległych

Miasto: Gorzów Wielkopolski 

Montaż płyt wielkoformatowych w salonie i pomieszczeniach przyległych jest efektywnym sposobem na nadanie imponującego i eleganckiego wyglądu wnętrza.

Oto postępy prac:

Przygotowane powierzchnie na których będą montowane płyty wielkoformatowe, są stabilne , zagruntowane środkami które eliminują wchłanianie wody z warstw klejowych które zespalają płytkę z posadzką.

Wymiarowanie powierzchni: Przed rozpoczęciem montażu dokładnie przekładamy wymiary płyt na posadzkę , aby uzyskać pożądany wzór i spójny wygląd . Co wiąże się z docięciem i początkowym układaniem w efektywną całość.

Montaż: Rozpoczęcie wklejania odbywa się od narożnika który ma właściwy kąt 90 stopni . Niezbędne jest użycie nosidła firmy Raimondi aby utrzymać płyty w odpowiedniej pozycji i zapewnić równomierne jej ułożenie . Nakładanie kleju na powierzchnię posadzki jak i na płaszczyznę płyty , umożliwia odpowiednie właściwość szczepne . Które następnie wibrujemy aby wytrącić pęcherzyki powietrza i dobrze połączyć ze sobą nałożone dwie warstwy kleju . Które odpowiadają za właściwą nośność płytki

Przygotowane powierzchnie na posadzkę

 zagruntowane środkami które eliminują wchłanianie wody

Rozpoczęcie wklejania od narożnika

Nosidło firmy Raimondi

równomierne ułożenie płyt wielkoformatowych

Klej na powierzchnie posadzki

Płyty wielkoformatowe wykonczenie wnetrza

Układanie płyt wielkoformatowych Poznań

Układanie płyt wielkoformatowych ZielonaGóra