Opinie klientów Profesjonalne usługi Glazurnicze?

Tak to u nas!

Możesz nam zaufać

Plytki-wielkoformatowe-gresowe.pl to nie tylko usługi glazurnicze, ale przede wszystkim praca z pasji w zawodzie glazurnik. Każdy klient to indywidualne podejście do projektu, który jest realizowany zgodnie z jego wizją. 

Regularnie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe oraz przechodzimy restrykcyjne kursy. 

100% satysfakcji 

Dzięki pełnemu zaangażowaniu w wykładaniu ścian - podłóg - schodów 

ale to nie wszystko

Wykonujemy również prace wykończeniowe oraz remontowe w ramach naszej działalności.

 

Przeczytaj co sądzą o nas klienci 

 

Adrian Roćko

Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość

Bardzo polecam usługi Remika. Kładł mi wielkoformatowe płytki w moim nowym domu. Punktualność, czystość i profesjonalne podejście do tematu zasługuje na podziw. Polecając go nigdy się nie zawiodłem. Fachowość i podejście jakie ma do pracy jest bardzo rzadko spotykane! Następne inwestycje napewno będę z nim realizował

Usługi zrealizowane: Wymiana uszkodzonych płytek, Przebudowy-liftingi łazienek, Montaż płytek spieków nad blatem kuchennym, Usuwanie płytek przygotowanie płaszczyzn do ponownego montażu glazurniczego, Spoinowanie fugami epoksydowymi, cementowo elastycznymi, wypełnianie miejsc dylatacyjnych na płytkach fugami silikonowymi - celem uniknięcia pęknięć podczas pracy płaszczyzn które zostały dylatowane.

 

Roksana Stańczak

Dokładny, szczegółowy, schludny wykonawca. Perfekcyjnie zrobione. Przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym. Bardzo polecam. Będziecie zadowoleni!

Usługi zrealizowane: Montaż płyt wielkoformatowych gresowych, Montaż płytek drewno podobnych

 

Kamil Maślak

Super fachowiec życzę wszystkimi aby trafili tak jak ja złota rączka. Pozdrawiam

Usługi zrealizowane: Montaż spieku kwarcowego na ścianie telewizyjnej

 

Patrycja Zmuda

Polecam z całego serca każdemu kto marzy o tym aby remont przebiegł sprawnie, fachowo, czysto a efekt końcowy w 100% spełnił oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy. Pozdrawiam

Usługi zrealizowane: Kładzenie posadzek

 

Katarzyna Świerkowska

Szczerze polecam współpracę z Panem Remigiuszem - pełen profesjonalizm, wysoka jakość pracy, w tym bezbłędne układanie wielkoformatowych płytek, punktualny i dotrzymuje terminu. Dodatkowo, zawsze chętnie służył fachową radą i wielokrotnie podpowiadał ciekawe tak estetycznie, jak i praktycznie, rozwiązania. Miejsce pracy zawsze było uporządkowane, a po skończonej pracy - uprzątnięte a to bardzo ważne.

 

Ewelina M

Szczerze polecam pracę z Panem, rzetelny i solidny. Człowiek godny zaufania, pełen profesjonalizm.

 

Tomasz Jędrzejczyk

Remik to profesjonalista jakich mało. Pracuje na najlepszych materiałach. Rzetelny, uczciwy wykonawca (remont łazienki zgodny z ustaloną ceną i harmonogramem, duża wiedza techniczna, dbałość o detale). Po zakończonej pracy wszystko uporządkowane i posprzątane. Połączenie profesjonalnego sprzętu, wiedzy, doświadczenia, wysokiej kultury osobistej i doradztwa powoduje że można spać spokojnie i wszystko będzie na najwyższym poziomie. Współpraca z Remikiem to czysta przyjemność i satysfakcja gwarantowana.

Karolina Sęk

Serdecznie polecam! Remik to bardzo precyzyjny i dokładny fachowiec z ogromną wiedzą. Doradzał nam również poza zakresem umówionych usług. Praca wykonana bardzo czysto, z dbałością o najmniejsze detale, wzór płytki wielkoformatowej perfekcyjnie dopasowany.